Букмекерські контори України

Рейтинг букмекерів – це список букмекерських контор з усього світу, який складений на основі середніх значеннях найбільш затребуваних рейтингів та відгуків гравців в порядку від кращих до гірших.

Букмекерські контори України

Рейтинг можна впорядкувати за наступними факторами: затребуваність і популярність по країнам (Україна, Росія, Білорусія і Казахстан), по чемпіонатах (Україна, Англія, Іспанія, Італія, Німеччина, Франція та Росії). Крім загального рейтингу можна переглянути рейтинг букмекерських контор по надійності, коефіцієнтам, вводу / виводу грошей, бонусів і акцій, за якістю мобільних додатків, зручності і широті лінії (кількістю матчів).

Рейтинг букмекерів в Україні

Все більш популярним способом заробітку в інтернеті стають ставки на спорт. І, зокрема, на футбол – український і зарубіжний. Будь-який надійний букмекер цілодобово приймає парі на результати і точний рахунок, фори і тотали. Також сайти букмекерських контор забезпечують онлайн-трансляціями любителів ставити в лайв-режимі. Причому для цього необов’язково виходити з квартири. Або, навпаки, заходити – формувати ставочні купони можна і зі смартфона, наприклад.

Сьогодні в світі відбуваються глобальні трансформації: футбол стає все більш великим бізнесом, телебачення зростається з стрімінговими сервісами, букмекерські контори стають офіційними партнерами клубів. А прості вболівальники від цього можуть тільки виграти: конкуруючи один з одним, букмекери пропонують користувачам високі коефіцієнти, акції, бонуси і різноманітні спеціальні пропозиції. Але при цьому не так просто вибрати того самого надійного букмекера, якому можна було б довірити свій ігровий рахунок.

В такому випадку на допомогу прийде рейтинг букмекерських контор. На нашому сайті цей топ-список формується на підставі оцінок користувачів. І станом на сьогодні найбільш об’єктивний і неупереджений рейтинг букмекерських контор є найпростішим способом визначити сайт з найбільшим кредитом довіри від любителів і професіоналів ставок на спорт.

Фактори для складання рейтингу букмерських контор

Зазвичай для формування об’єктивного рейтингу букмекерів використовується кілька критеріїв:

  1. Відгуки – вже по тому, як букмекерська контора реагує на негативні коментарі користувачів і вирішує їх проблеми, можна зробити певні висновки: чи надійний букмекер, і чи потрапить він у топ ?. Зазвичай це працює так: БК вирішує проблему, а ставочник доповнює відгук дещицею позитиву – і рейтинг букмекерських контор це врахує.
  2. Лінія і коефіцієнти – важливий критерій рейтингу букмекерів. Топ букмекерських контор зазвичай пропонують понад три десятки видів спорту, різноманітні ліги і найширший розпис – комбо ставки, парі на результативність, індивідуальні тотали і тимчасові інтервали. У боротьбі за місце в топі букмекери підвищують коефіцієнти для прематча і лайва, пропонуючи сьогодні ще й спецставки на шоу-бізнес і політику, кіно і телебачення.
  3. Програми лояльності, бонуси та спеціальні пропозиції – і цей фактор впливає на рейтинг букмекерів. Чим більше отримає любитель ставок за менші гроші – тим вище ймовірність букмекерської контори потрапити в топ.
  4. Надійний букмекер – це не просто легально працюча букмекерська контора, але ще і не має проблем з введенням і виведенням коштів, приймаючи депозити і здійснюючи кешаути оперативно і безпечно, з використанням максимально можливого числа платіжних систем і електронних гаманців. Краще, щоб ще і без комісії.
  5. Також в рейтингу букмекерів сьогодні можуть враховуватися і другорядні фактори – починаючи від простоти реєстрації на сайті букмекерської контори, швидкості роботи і якості саппорта, наявності статистичних даних і відеотрансляцій онлайн.

Переваги нашого рейтингу букмекерів

Рейтинг надійних букмекерів формується безпосередньо любителями ставок на спорт і сьогодні являє собою список букмекерських контор, які працюють легально і гарантують виплату виграшів.

Ті, хто отримав найбільшу кількість позитивних відгуків і оцінок від реальних зареєстрованих користувачів сайти БК можуть небезпідставно претендувати на місця в топі рейтингу надійних букмекерів. Ми намагаємося боротися з накрутками і шахрайством, не беручи до уваги відгуки, які мають ознаки «чорного піару» або містять відверто неправдиву інформацію. А також фільтруємо спамерів.

Питання та відповіді

✅ В якій букмекерській конторі найлегше вивести гроші?

Як правило, всі легальні букмекерські контори працюють з найпопулярнішими платіжними системами. Тому процес виведення грошей на банківську карту з рахунку в БК 1ХBet, Парі-Матч або Фаворит Спорт не несе ніякої складності – і проводиться через особистий кабінет на сайті БК.

✅ В якій букмекерській конторі найпростіше зареєструватися?

У БК 1ХВет є опція «Реєстрація в 1 клік», а також варіант авторизуватися через соцмережі і месенджери. Втім, і на Парі-Матч зареєструватися також нескладно – необхідно вибрати валюту ігрового рахунку, вказати номер мобільного телефону і пароль. А в БК Фаворит Спорт – і того менше: електронну пошту і пароль (від 6 до 14 символів).

✅ Які букмекерські контори пропонують безкоштовні ставки?

Фрібет – частина програми лояльності майже всіх легальних букмекерів. Як правило, на знакові матчі чи спортивні події більшість букмекерських контор пропонують різноманітні акції для нових і діючих гравців. Є безкоштовні ставки у БК 1ХВет, Фаворит Спорт пропонує «ставку без ризику» (теж в якійсь мірі фрібет – застрахувати суму ставки), та й Парі-Матч також періодично пропонує фрібети, але в основному для нових клієнтів

✅ Як пройти верифікацію в букмекерській конторі?

Процес верифікації простий – необхідно завантажити сканкопії документів, що засвідчують особу, іноді – з місцем реєстрації (зазвичай це паспорт), для перевірки служби безпеки букмекера. Це цілком поширена практика і частково своєрідна страховка від порушення правил гравцями або ймовірних шахрайських дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *