Як завантажити відео і аудіо з YouTube за допомогою програм і в браузері у високій якості

Для завантаження улюблених роликів з ютуба існує величезна кількість корисних програм, розширень і сайтів.

Величезна кількість якісного відео-контенту, що заливається на YouTube, народжує бажання його зберегти на свій жорсткий диск.

Для того, щоб завантажити відео з ютуба на своїй комп’ютер або телефон передбачено вже чимало інструментів – від сайтів і розширень для браузера до програм. Розглянемо ті з них, які встигли себе добре зарекомендувати своєю стабільною і надійною роботою протягом останніх років.

Важливо пам’ятати: Завантаження відео YouTube порушує умови використання Google, а поширення що не належить вам контенту суперечить закону про авторські права. Останнім часом Google намагається монетизувати функцію скачування відео з ютуба, особливо в мобільному додатку, так що можете спробувати офіційну версію (місяць безкоштовно), а контрафактним способом користуватися на свій страх і ризик.

Сайти для скачування з YouTube

Один з найпопулярніших і не вимагають ніяких додаткових дій інструмент для скачування відео з ютуба – сайт Saveform. Все, що буде необхідно – вставити посилання в форму і натиснути на кнопку “завантажити”, після чого вибрати, в якій якості ви хочете зберегти ролик.

Як завантажити відео і аудіо з YouTube

Втім, у сервісу є нюанс: він не дозволяє завантажувати hd-відео, тільки в якості до 720p.

Аналогічним чином працює інший популярний сервіс GetVideo: після вставки в форму для закачування посилання на потрібний ролик, GetVideo пропонує на вибір кілька з доступних варіантів в форматах mp4 або webm. Знову ж таки, як і Saveform, цей сервіс страждає від відсутності підтримки скачування роликів високої якості.

Розширення для скачування з YouTube

Також можна спробувати встановити плагін для свого браузера. Так, все той же сервіс Saveform пропонує встановити розширення для браузера, після якого прямо під відео на ютубі з’явиться кнопка “скачати”.

Одним з кращих ми вважаємо YouTube Video Downloader для Хрому і Опери. По-перше, у цього плагіна немає обмежень за якістю викачуваного відео, і навіть якщо автор залив на YouTube ролик в дозволі 4K, його можна завантажити прямо через браузер саме в такій якості. По-друге, прямо в браузері можна зняти аудідорожку, що буває корисно в разі, якщо вам сподобалася пісня або кліп, при цьому можна вибрати якість mp3-файлу. По-третє, програма дозволяє робити скріншоти з відео, додаючи в ютуб-панель значок зняття зображення. По-четверте, YouTube Video Downloader, крім інших опцій, дозволяє включити “темну тему”, кінематографічний режим, а також запустити плеєр в режимі поп-апа – окремого вікна. Найголовніше: на відміну від конкурентів, у яких постійно змінюється код і в результаті вирізається або перестає працювати функціонал, YTVD радує стабільною роботою.

Як завантажити відео і аудіо з YouTube

Для Мозіли підійде Easy Youtube Video Downloader Express, схожий по функціоналу з розширенням для Хрому. Також зручний YouTube MP4 Downloader. У разі Firefox важливо пам’ятати, що не всі аддони підходять до будь-якої версії браузера, так що краще вибирати розширення, яке розробники оперативно оновлюють. Дати оновлень, як і сам набір розширень, найкраще відстежувати на офіційному сайті Mozilla.

Також одним з найпопулярніших для Firefox залишається Video DownloadHelper: при запуску потрібного відео з браузера Video DownloadHelper підказує всі можливі варіанти скачування – від контейнера, в яке упаковано відео, до його дозволу і розміру. Також в сервіс вбудований конвертер, якщо з якихось причин вам не підходять формати mp4 або mkv.

Програми для скачування з YouTube

Нарешті, тим, хто хоче мати надійну стабільну програму на комп’ютері, не навантажуючи браузер зайвими плагінами, варто встановити безкоштовний 4K Video Downloader.

Безсумнівним плюсом, який виділяє 4K Video Downloader серед інших варіантів по завантаженню відео і аудіо з ютуба, є підтримка докачки файлу: якщо інтернет лагает або з’єднання переривається, скачування в браузері перерветься, а в 4KVD можна буде докачати файл в будь-який час, навіть після закриття програми і перезавантаження комп’ютера – це дуже корисна функція, особливо коли мова йде про “важкому” файлі або довгому відео.

Оскільки у програми є можливість завантажувати в контейнері mkv, то разом з відео можна завантажувати і субтитри (в разі, якщо вони спочатку містилися), а, крім того, відео з роздільною здатністю не тільки 1080, але і 2k і 4k. Крім того, 4K Video Downloader підтримує стрибка не тільки окремих відео, але і повного плей-листа. Можна імпортувати свої ютуб-підписки, після чого все відео будуть скачиваться автоматично.

Є і функція витягання аудіо з відео, причому відразу в декількох форматах – mp3, m4a та ogg. Бітрейт також можна вибрати в діапазоні від 48kbs до 320kbs. Сенсу в бітрейте найвищої якості особливого сенсу немає, оскільки в даний момент YouTube автоматично “утоптує” звукову доріжку будь-якої якості до 128kbs.

Як завантажити відео і аудіо з YouTube

Щоб кожен раз не виставляти параметри вручну, передбачений “розумний режим”, в якому можна встановити необхідну якість відео, аудіо та папку для збереження.

Завантажити з YouTube на Android

Широкий вибір для скачування відео на смартфон пропонується і для ОС Android.

Програми, які дозволять вам зберігати ваші улюблені відео на своїй SD-карті, і дивитися їх, коли захочете, представлені в достатку, все, що від вас вимагається – вибрати найбільш підходящий варіант. Використання таких додатків не представляє ніяких складнощів: скрізь є можливість вибрати якість відео, різноманітні варіанти вибору дозволу, адаптовані для різних пристроїв на базі Android, сумісних з цим додатком.

За замовчуванням завантажені відео будуть зберігатися на вашій SD-карті, але ви можете переміщати їх в інше, найбільш підходяще вам місце.

  1. Радимо звернути увагу на TubeMate YouTube Downloader і Tubeloader YouTube Downloader.
  2. Для завантаження аудіо в пару кліків – Youtube MP3.
  3. Для того, щоб просто слухати будь ютуб-відео у фоновому режимі (чого не дозволяє офіційна версія додатком) – Free Music for Youtube Player: Red.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.