Як прибрати жир з живота в домашніх умовах?

Прибрати жир з живота в домашніх умовах простіше, ніж здається – треба діяти комплексно. «YouLove» пропонує грамотно скласти меню і підібрати вправи. Шукайте в статті поради експерта по правильному харчуванню!

Як прибрати жир з живота в домашніх умовах?

Скажемо відразу: посидіти на дієті і зберегти живіт плоским назавжди не вийде. Якщо вступили на цей важкий шлях, потрібно дотримуватися все життя. Періодично відвідуйте дієтолога – з віком організм змінюється, змінюються і причини ожиріння. Тому ми рекомендуємо почати з фахівця, а потім прагнути до кращого!

Що таке жир, чому він з’являється на животі?

Взагалі, жири відіграють важливу роль в житті людини нарівні з вуглеводами і білками. Вони дарують нам до 80% енергії. Але іноді процес порушується, і ми помічаємо складки на животі.

Причини ожиріння різні:

  • вікові зміни – знижується вироблення гормонів і швидкість метаболізму;
  • стрес – сварка з начальством, недосип збільшують вироблення кортизолу, який пригнічує природні процеси і провокує жирові відкладення;
  • проблеми з гормонами – вироблення великої кількості тестостерону у жінок може привести до такого стану;
  • споживання великої кількості швидких вуглеводів – тих, що організм не встигає переробити і “відкладає”;
  • нестача здорових жирів в організмі – до них відносяться моно- і поліненасичені жири. Вони пригнічують ті самі швидкі вуглеводи.

Жир на животі може бути підшкірний, а може бути вісцеральний (навколо внутрішніх органів). Але будь-який з них утворюється через погане харчування, низької фізичної активності, іноді через проблеми зі здоров’ям.

Як прибрати жир з живота: інструкція

Визначтеся з комфортною вагою

Для кого-то важливо бути схожим на улюблених зірок з плоским животиком. А кому-то приємна м’якість і “округлість”. Зовнішній вигляд спірне критерій, тому стежте за здоров’ям. Якщо з’явилася задишка, стало важко нагинатися – худнути варто.

Підберіть дієту

Правильне харчування допоможе не тільки прибрати наявний жир з живота, а й запобігти новій. Грамотно складена дієта важлива, в іншому випадку можуть з’явитися проблеми зі здоров’ям. Ми настійно рекомендуємо не слухати подруг і не шукати народні методи, а йти до фахівця. Нутриціолог проведе дослідження, можливо, відправить на аналізи. Іноді складки на животі свідчать про проблеми з щитовидною залозою, гормонами або шлунком. Тільки переконавшись в нормальному стані організму, можна займатися зовнішнім виглядом.

Загальні рекомендації – “зав’язати” з солодким і борошняним (виняток лише для цільнозернових хлібців, в них мінімум цукру і дріжджів); забути про фаст-фуді, оскільки в ньому містяться “швидкі вуглеводи”. Вони добре засвоюються, але перетворюються не в енергію, а в жирові складки. Важливий відмову від алкоголю – здавалося б, рідина не повинна бути калорійною. Але це так: в 1 грамі етанолу 7,1 ккал. Організм кидає всі сили на боротьбу з алкоголем, розщеплення жирів і вуглеводів сповільнюється на 70% – так з’являються відкладення.

Важливо! Конкретна дієта призначається фахівцем. Цьому передують аналізи; інакше можна заробити серйозні проблеми на зразок виразки або діабету.

Як прибрати жир з живота: інструкція

Питання, чи є після 18:00, спірне. Деякі дієтологи забороняють, мотивуючи слабкою активністю шлунка. Однак ритм життя мегаполісу такий, що вечеря трапляється після 19.00 – а то і пізніше. Ми радимо все той же похід до дієтолога (він складе розклад, виходячи з індивідуальних особливостей), а також усвідомлений підхід до свого тіла. Пам’ятайте, що на травлення потрібно 2 години. Розрахуйте вечерю заздалегідь, виберіть легкі закуски – і лягайте спати спокійно.

Рухайтеся днем ​​активніше, їжте легкі страви

Їжа потрібна, щоб з’являлася енергія; чим більше їсте, тим сильніше потрібно рухатися – щоб організм встиг “витратити” отримані калорії. Замініть підйоми на ліфті пішими маршрутами. Якщо погода дозволяє, а офіс розташований неподалік – чому б не прогулятися до нього? Так, доведеться раніше встати. Але в процесі ходьби задіюється близько 200 м’язів, потрібна значна енергія – і калорії! Додатковий бонус: не доведеться витрачатися на спортзал.

На обід вибирайте овочеві салати або легкі супи, відмовтеся від жирного м’яса на користь вареного.

Зміцнюйте м’язи

Мало прибрати жир з живота в домашніх умовах; хочете підтягнутий живіт – доведеться зайнятися спортом. В процесі спалюються калорії, зміцнюється м’язовий корсет, знижується навантаження на хребет.

Виконуйте 1-2 нескладних вправи кожен день:

  • “Велосипед”. Завдання підняти ноги в повітря і крутити невидимі педалі. 10 раз вперед, 10 назад.
  • Боротьба з “валиком”. Підтягнути нижню частину живота легко, якщо виконувати цю дію. Піднімайте прямі ноги вгору, потім опускайте, не торкаючись статі – 20 разів.

Не забувайте відпочивати, адже з незвички можуть бути болі і навіть судоми. Прибрати неприємні відчуття допоможе “поза дитини” з йоги. Для цього встаньте на коліна і опустіть таз на п’яти. Потім потягніться вперед, поклавши все тіло на коліна. Руки теж вперед, лоб впирається в підлогу. У такому положенні відпочивайте 1-2 хвилини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.