У чоловіка коханка: як зрозуміти і що робити?

Зради залишаються найчастішою причиною розлучень. Як зрозуміти, що стали частиною любовного трикутника, як діяти у такій ситуації? Що робити, коли є підозри, що у чоловіка коханка?

У чоловіка коханка: як зрозуміти і що робити?

Як зрозуміти, що чоловік має коханку?

Сумніви у вірності чоловіка хоч раз відчувала кожна жінка. Нав’язлива думка “Що, якщо в нього є інша?” і непідтверджені сумніви часто призводять до дуже плачевних наслідків. Запідозривши зраду, дружина починає сумніватися в собі та ревнувати.

Коли жінка в ревнощі стежить за чоловіком, закочує істерики і скандали, виникають сімейні конфлікти, що дає чоловіку привід шукати втіху на стороні.

Як дізнатися, чи є у чоловіка коханка? Добре розвинена інтуїція дозволяє жінці відчути найдрібніші зміни у поведінці та емоціях чоловіка. Зміни часто свідчать про його невірність, але можуть бути викликані стресом на роботі або особистісною кризою. Низка ознак, які свідчать про зраду:

 • Забудькуватість. Чоловік став забувати про ваші прохання, спільні плани і значущі для вас дати. Може не прийти на спільну вечерю, дитяче свято, річницю, виправдовуючись важливими справами. Знімає обручку і забуває її одягнути.
 • Різка зміна іміджу. Якщо раніше чоловік був байдужий до свого зовнішнього вигляду та носив зручні речі, які віддавав у прання лише на вимогу дружини, то тепер свіжі випрасовані сорочки він зробив нормою щоденного гардеробу. Чоловік виявляє інтерес до шопінгу, створює імідж. Продумує образ і купує не звичні речі, а такі, яких раніше не було у його гардеробі (костюми, піджаки, гарні джемпери).
 • Догляд за собою. Ретельно стежить за особистою гігієною: приймає душ, чистить зуби, регулярно голиться, використовує дезодоранти, одеколон, регулярно змінює шкарпетки та білизну. Часто така поведінка говорить про те, що чоловік хоче справити враження на іншу жінку.
 • Перетворення на трудоголіка. Несподівана зміна порядку дня може бути викликана появою в житті чоловіка іншої жінки. Він рідше буває вдома, приходить згодом із роботи, виходить у вихідні. Найчастіше це пояснює високою завантаженістю на роботі. Втомою на роботі він мотивує і небажання займатися сексом.
 • Незаплановані витрати. З появою коханки чоловік може приховувати від дружини частину доходів або витрачати сімейний бюджет на невідомі цілі. Часто зменшення заробітку він пояснює невдачами на роботі, складними часами. Якщо зі спільного рахунку зникають гроші, прямо запитайте у чоловіка, на що вони витрачені.
 • Ізольованість від дружини, активне спілкування в чатах, по СМС та телефону. При цьому в смартфоні немає жіночих контактів, і чоловік завзято охороняє доступ до будь-яких своїх засобів зв’язку. Історію дзвінків, СМС та листування в месенджерах він чистить чи не кожні п’ять хвилин.
У чоловіка коханка: як зрозуміти і що робити?

Що робити, якщо у чоловіка коханка?

Зрада – важкий удар по жіночій самооцінці. Дізнавшись про невірність чоловіка, дружина часто гаряче вимагає розлучення. На думку медійного психолога, це буде найправильнішим рішенням. Фахівець вважає, що прощати зраду і триматися за подібні стосунки немає сенсу.

Є й інше рішення – пробачити зраду і попрацювати над допущеними помилками, щоб знайти порозуміння, повернути довіру і побудувати щасливе життя.

Чоловіча полігамність – лише міф, проте це не заважає чоловікам у шлюбі вдаватися до любовних втіх на стороні. За результатами досліджень, більшість чоловіків зраджують своїм обраницям або думають про адюльтера.

Як поводитися, якщо у чоловіка коханка? Вирішіть собі, чого у результаті хочете. Якщо ви відчуваєте необхідність зберегти шлюб і повернути інтерес чоловіка:

 • Поспостерігайте за ситуацією. Це допоможе виявити і усунути фактори, що призвели до зради. Наприклад, важка атмосфера у ній, постійні сварки чи неуважність друг до друга.
 • Зміст фокусу уваги. На думку чинного психолога, замість того, щоб руйнувати чи налагоджувати стосунки, дружині краще приділити час духовному розвитку. Опрацювання психологічних проблем та комплексів призведе до незворотних змін як у самій жінці, так і в її стосунках із чоловіком.
 • Займіться собою. Для чоловіка важлива привабливість дружини, її зовнішній вигляд. Хочете воскресити почуття чоловіка, перестаньте ходити вдома в обносках і подумайте про зміну іміджу. Змініть зачіску, оновіть гардероб, робіть макіяж. Скиньте зайву вагу, якщо така є. Запишіться до спортзалу чи на танці. Подібні заняття допоможуть привести тіло у форму та покращать настрій.
 • Поговоріть із чоловіком. Розкажіть про свої почуття. Обговоріть, як будуватимуться ваші подальші стосунки. Від такої розмови, на думку практикуючого психолога, залежатиме подальша стратегія.
 • Усуньтесь. Поживіть окремо і обміркуйте те, що відбувається в спокійній обстановці. Перебування на відстані дозволить заспокоїтися та забути про ущемлене самолюбство.
 • Сходіть до сімейного психолога. Консультація фахівця допоможе розібратися в тому, що відбувається, та зберегти стосунки або розлучитися з чоловіком друзями.

Чоловіки схильні змінювати дружин. Здогадатися про їхню невірність можна за частими затримками на роботі, змінами у поведінці та стилі одягу, непередбаченими витратами. Жінка вільна вирішувати як розірвати стосунки з невірним чоловіком, так і спробувати зберегти шлюб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.