З якого віку слід ходити до косметолога?

Це питання турбує практично кожну жінку. Саме тому ми вирішили дати на нього відповідь разом із експертом.

З якого віку слід ходити до косметолога?

Лікарі-дерматокосметологи впевнені, що точного віку, коли настав час йти до фахівця не існує, тому що головне завдання косметології — це профілактика вікового старіння. А цим необхідно займатися регулярно, тому жодних вікових рамок у цьому питанні немає.

Як правило, похід до косметолога визначається наявністю у пацієнта тих чи інших показань. Наприклад, у підлітковому віці більшість людей стикається із запаленнями або проявами акне. Тому дуже розумно не заплющувати очі на проблеми своєї дитини, а взяти її за руку та відвести до лікаря-дерматокосметолога, який не тільки допоможе вирішити вікові проблеми свого пацієнта, але й покаже правильний приклад догляду за проблемною шкірою та дасть усі необхідні рекомендації.

Чим раніше людина потрапляє на прийом до фахівця, тим ретельніше вона доглядає себе і розуміє, що відвідувати косметолога так само правильно, як, наприклад, стоматолога-гігієніста.

Досить часто у своїй практиці мені доводиться стикатися з пацієнтами у зрілому віці, які приходять на перший у своєму житті прийом, тому що настав той самий час, коли, на їхню думку, настав час вживати заходів щодо омолодження. Вони одразу хочуть отримати максимум від косметологічних процедур. Але, на жаль, їм доводиться відмовляти. Тому що, ігноруючи регулярну профілактику старіння, яка включає як доглядові процедури, так і більш серйозні — апаратне лікування, ін’єкційні методики, здатні підтримувати молодість і якість шкіри, важко за один сеанс перетворитися. Тому таким пацієнтам краще одразу звертатися до пластичних хірургів.

З якого віку слід ходити до косметолога?

Процедури, спрямовані на підтримання краси та молодості шкіри, а також профілактику старіння, умовно призначаються з 25 років. Саме в цьому віці, згідно зі статистикою, починають спостерігатися перші вікові зміни – з’являються зморшки навколо очей, так звані гусячі лапки, намічається складка міжбров’я.
Також з 25 років починається проведення профілактики старіння кісток черепа за допомогою ботулінотерапії. На сьогоднішній момент ця процедура може вважатися певним нововведенням у косметологічній практиці, яка дозволяє створити дуже важливий заробіток на майбутнє.

Можна сказати, що 25 років це віковий рубіж, коли ми починаємо профілактувати зовнішні зміни. Але це зовсім не означає, що до цього віку до косметолога ходити нема чого. Такі процедури, як чищення особи, масажі, пілінги, маски не мають вікових обмежень та показані пацієнтам за наявності відповідних показань, починаючи з підліткового віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.